Майсак Лариса

Добробут кожної людини -
основа заможної країни

  

Голова райдержадміністрації Дмитро Воронін побував у Малополовецькому

maisak vor ctov 1

фото - fastiv-region.gov.ua

25 липня голова районної державної адміністрації Дмитро Воронін, з метою особистого знайомства з районом та територіальними громадами, побував у Малополовецькій сільській громаді.

Очільник району відвідав місцеве сільськогосподарське підприємство – СТОВ «Відродження», де ознайомився з його виробничими підрозділами та спілкувався із засновником і керівником Ларисою Майсак, яка, окрім господарських справ, значну увагу приділяє питанням підтримки соціальної сфери села та його мешканців.

maisak vor ctov 1

Як дбайлива господиня, Лариса Дмитрівна показала тваринницьку ферму, сільськогосподарську техніку, розповіла про хід польових робіт та види на врожай.

Завітав Д.Воронін до сільської ради, де з сільським головою Людмилою Рибитвою-Івоненко обговорив соціально-економічну ситуацію, стан сільської інфраструктури, підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в опалювальному періоді, а також цікавився потенційними можливостями громади щодо розвитку та проблемами, які потребують вирішення.

Під час візиту до села Д.Воронін спілкувався також із місцевими мешканцями, щоб з перших вуст дізнатися про громадські настрої та очікування громадян від реформ, що вже відбуваються в державі та в районі.

Участь у робочій поїздці взяв заступник голови районної державної адміністрації Юрій Волков.

 

maisak vor ctov 1

maisak vor ctov 1

Я в Facebook